fbpx

Idėja įmonės vakarėliui: laiką praleiskite aktyviai išbandydami papildytos realybės sportą HADO

Ieškote idėjų tobulam įmonės vakarėliui? Renginių organizatoriai pabrėžia, jog tradiciniai įmonių vakarėliai – nebemadingi. Tuo tarpu įdomiai ir įsimintinai šventei reikalingos įtraukiančios bei interaktyvios pramogos. O būtent toks yra neseniai Lietuvoje pasirodęs, papildytos realybės sportas HADO.

Įmonės vakarėliui – aktyvios veiklos

Jei dairotės įdomių ir smagių vakarėlių pramogų, ilgai išliksiančių komandos atmintyje, pamirškite apie tradicinius pasibuvimus, kurių metu darbuotojai vakarą praleidžia prie stalų, užkandžiaudami ir gurkšnodami gėrimus. Tokie vakarėliai nemotyvuoja, nesuteikia pridėtinės vertės bei nestiprina darbuotojų ryšio.

Būtent todėl vis populiaresniu vakarėlių elementu tampa – aktyvios veiklos. Jų dėka darbuotojai atsipalaiduoja, pamiršta darbo rūpesčius, linksmai ir įdomiai leidžia laiką. O tai padeda sumažinti stresą, gerina santykius su kolegomis bei didina motyvaciją.

Tiesa, sparčiai vystantis technologijoms, hitu įmonių vakarėliuose tampa ne tik aktyvios, bet ir interaktyvios veiklos – papildytos arba virtualios realybės žaidimai. O viena iš tokių sparčiai pasaulyje populiarėjančių pramogų – papildytos realybės sportas HADO.

Papildytos realybės sportas HADO – kas tai?

2014 metai pasauliui pristatytas žaidimas HADO yra pirmoji pasaulyje e-sporto pramoga, apjungianti sportą ir kompiuterinius žaidimus. Papildytos realybės elementais praturtintas žaidimas suteikia žaidėjams galimybę ne tik aplink save matyti skaitmeninį turinį, bet ir jį valdyti rankų mostais – leisti energijos kamuolius arba statyti apsauginės sieneles.

Vos 80 sekundžių trunkantis žaidimo raundas atstoja smagią sporto treniruotę, kadangi vieno raundo metu paprastai nubėgama daugiau nei 80 metrų. Tiesa, tikrai nereiškia, jog fiziškai stipresni žaidėjai taps nugalėtojais – čia taip pat svarbi strategija. Prieš prasidedant žaidimui kiekviena komanda turi tam tikrą taškų skaičių, kurį privalo padalinti įvairiems įgūdžiams – rutulio greičiui, jo skalei, įkrovimo greičiui bei skydų skaičiui. Sumaniai sudėliota strategija bei aktyvus komandos įsitraukimas padės nugalėti priešininkus!

5 priežastys, kodėl turėtume išbandyti papildytos realybės sportą HADO

Žaisti gali kiekvienas

Šį unikalų žaidimą gali žaisti visi – tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus darbuotojai. Todėl visiškai nesvarbu kokio amžiaus asmenys dirba įmonėje, kiekvienas galės išbandyti aktyvų, papildytos realybės sportą HADO.

Stiprina komandos ryšį

Siekdami nugalėti priešininkų komandą, žaidėjai turi aktyviai bendradarbiauti, padėti vienas kitam. Tokios veiklos padeda kurti gilesnį ryšį ir išlaikyti komandinę dvasią ne tik žaidimo metu, bet vėliau ir kasdieninėje darbinėje aplinkoje.

Skatina geras emocijas

Ar žinojote, jog užsiimant fizine veikla, mūsų organizme išsiskiria endorfinas, vadinamasis laimės hormonas? Tad, jei norite, jog darbuotojai po ilgų ir sudėtingų darbo valandų atsipalaiduotų ir smagiai praleistų laiką, jūsų įmonės vakarėlyje turi atsirasti aktyvaus laisvalaikio pramoga grupėms – HADO.

Didina darbo našumą

Naujausi moksliniai tyrimai demonstruoja, kad fizinės pramogos bei komandinės sporto šakos skatina darbo našumą, didina susitelkimą ir įsitraukimą bei stiprina komandinio darbo įgūdžius. Todėl aktyviai pajudėti priversiantis žaidimas HADO privalo atsidurti jūsų įmonės vakarėlyje!

Naujiena Lietuvoje

Nors HADO yra populiarus daugiau nei 30 pasaulio šalių, Lietuvos rinkai žaidimas pristatytas tik 2023-ųjų metų pradžioje. Tad, jei norite nustebinti darbuotojus netikėtomis pramogomis, išbandykite pasaulyje pirmaujantį e-sporto žaidimą.

HADO žaidimas jūsų įmonės vakarėlyje!

Interaktyvus, papildytos realybės sportas HADO – tai tobulas pasirinkimas, siekiant suorganizuoti įdomią ir smagią įmonės šventę! Jei planuojate įmonės vakarėlį, susiekite su oficialiais HADO atstovais Baltijos šalyse „Renginio genas“ arba rezervuokite laiką jau dabar!

Aktyvios pramogos Vilniuje – HADO studiją rasite adresu: Vytauto Pociūno g. 8 (Vilnius Outlet III aukšte).

O jei norite daugiau sužinoti apie išskirtinį aktyvaus laisvalaikio žaidimą, sekite mūsų FACEBOOK ir  INSTAGRAM.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: