fbpx

Komandos formavimo idėja – HADO teambuilding renginys

Ieškote idėjos tobulam įmonės vakarėliui? Nusibodo tradicinės pramogos?

Renginių organizatoriai pabrėžia, jog tradiciniai įmonių vakarėliai – nebemadingi. Įdomiam ir įsimintinam komandos formavimo renginiui reikalingos įtraukiančios bei interaktyvi pramogos. O būtent toks yra neseniai Lietuvoje pasirodęs, papildytos realybės sportas HADO. Rezervuokite laiką savo įmonės šventei – REZERVACIJA

Komandos formavimo renginiui – aktyvios veiklos

Jei dairotės įdomių ir smagių komandos formavimo renginio idėjų, ilgai išliksiančių komandos atmintyje, pamirškite apie tradicines šventes, kurių metu darbuotojai vakarą praleidžia prie stalų, užkandžiaudami ir gurkšnodami gėrimus. Tokios pramogos įmonės šventėje nemotyvuoja, nesuteikia pridėtinės vertės bei nestiprina darbuotojų ryšio.

Būtent todėl vis populiaresniu teambuilding’o vakarėlių elementu tampa – aktyvios veiklos. Jų dėka darbuotojai atsipalaiduoja, pamiršta darbo rūpesčius, linksmai ir įdomiai leidžia laiką. O tai padeda sumažinti stresą, gerina santykius su kolegomis bei didina motyvaciją.

Tiesa, sparčiai vystantis technologijoms, hitu įmonių teambuilding’o vakarėliuose tampa ne tik aktyvios, bet ir interaktyvios veiklos – papildytos arba virtualios realybės žaidimai. O viena iš tokių sparčiai pasaulyje populiarėjančių pramogų – papildytos realybės sportas HADO.

Papildytos realybės sportas HADO

2014 metai pasauliui pristatytas žaidimas HADO yra pirmoji pasaulyje e-sporto pramoga, apjungianti sportą ir kompiuterinius žaidimus. Papildytos realybės elementais praturtintas žaidimas suteikia žaidėjams galimybę ne tik aplink save matyti skaitmeninį turinį, bet ir jį valdyti rankų mostais – leisti energijos kamuolius arba statyti apsauginės sieneles.

Vos 80 sekundžių trunkantis žaidimo raundas atstoja smagią sporto treniruotę, kadangi vieno raundo metu paprastai nubėgama daugiau nei 80 metrų. Tiesa, tikrai nereiškia, jog fiziškai stipresni žaidėjai taps nugalėtojais – čia taip pat svarbi strategija. Prieš prasidedant žaidimui kiekviena komanda turi tam tikrą taškų skaičių, kurį privalo padalinti įvairiems įgūdžiams – rutulio greičiui, jo skalei, įkrovimo greičiui bei skydų skaičiui. Sumaniai sudėliota strategija bei aktyvus komandos įsitraukimas padės nugalėti priešininkus!

Kodėl verta išbandyti HADO?

Apačioje parašysime penkias priežastis kodėl Jūsų įmonės kolektyvas turėtų išbandyti HADO kaip komandos formavimo veiklą:

Žaisti gali kiekvienas

Šį unikalų žaidimą gali žaisti visi – tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus darbuotojai. Todėl visiškai nesvarbu kokio amžiaus asmenys dirba įmonėje, kiekvienas galės išbandyti aktyvų, papildytos realybės sportą HADO.

Stiprina komandos ryšį

Siekdami nugalėti priešininkų komandą, žaidėjai turi aktyviai bendradarbiauti, padėti vienas kitam. Tokios veiklos padeda kurti gilesnį ryšį ir išlaikyti komandinę dvasią ne tik žaidimo metu, bet vėliau ir kasdieninėje darbinėje aplinkoje.

Skatina geras emocijas

Ar žinojote, jog užsiimant fizine veikla, mūsų organizme išsiskiria endorfinas, vadinamasis laimės hormonas? Tad, jei norite, jog darbuotojai po ilgų ir sudėtingų darbo valandų atsipalaiduotų ir smagiai praleistų laiką, jūsų įmonės vakarėlyje turi atsirasti aktyvaus laisvalaikio pramoga grupėms – HADO.

Didina darbo našumą

Naujausi moksliniai tyrimai demonstruoja, kad fizinės pramogos bei komandinės sporto šakos skatina darbo našumą, didina susitelkimą ir įsitraukimą bei stiprina komandinio darbo įgūdžius. Todėl aktyviai pajudėti priversiantis žaidimas HADO privalo atsidurti jūsų įmonės vakarėlyje!

Naujiena Lietuvoje

Nors HADO yra populiarus daugiau nei 30 pasaulio šalių, Lietuvos rinkai žaidimas pristatytas tik 2023-ųjų metų pradžioje. Tad, jei norite nustebinti darbuotojus netikėtomis pramogomis, išbandykite pasaulyje pirmaujantį e-sporto žaidimą.

HADO Jūsų įmonės vakarėlyje!

Interaktyvus, papildytos realybės sportas HADO – tai tobulas pasirinkimas, siekiant suorganizuoti įdomią ir smagią įmonės šventę! Jei planuojate įmonės vakarėlį, susiekite su oficialiais HADO atstovais Baltijos šalyse „Renginio genas“ arba rezervuokite laiką jau dabar!

Aktyvios pramogos Vilniuje – HADO Areną rasite adresu: Vytauto Pociūno g. 8 (Vilnius Outlet III aukšte).

O jei norite daugiau sužinoti apie išskirtinį aktyvaus laisvalaikio žaidimą, sekite mūsų FACEBOOK ir  INSTAGRAM.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: