fbpx

Jei tau patinka šios sporto šakos – tau patiks ir HADO

HADO – tai išskirtinė sporto šaka, kurioje derinamos modernios technologijos ir fizinis aktyvumas. Ši naujoviška veikla suteikia neįprastą patirtį, sujungiant papildytą realybę su intensyviu judėjimu. Be to, HADO taip pat apima elementus, kurie yra panašūs į kitas populiarias sporto šakas. Ši unikali kombinacija tarp technologijų ir sporto suteikia šiai veiklai ypatingumą ir įtraukia vis daugiau aktyvaus gyvenimo entuziastų. Sužinokite, su kokiomis sporto šakomis šis ateities sportas turi panašumų ir būkite pasiruošę išbandyti šią naują ir įdomią veiklą.

HADO – naujos kartos kvadratas

Daug kas pastebi, kad HADO yra panašus į kvadratą. Abejos sporto šakos pasižymi dinamiškumu, kuriam reikalingas judrumas, refleksai ir strateginis mąstymas. Kaip ir kvadrate, čia žaidėjai turi vengti į juos skriejančių sviedinių, o taip pat siekti pataikyti į savo priešininkus. Kylančios emocijos, kuomet siekiama išvengti smūgio yra tai, kas patirtį abiejose sporto šakose padaro itin panašią. Jei jums patinka kvadratas, tuomet ir HADO taps jus įtraukiančiu sportu.

Beje, ar kvadrate galite pasistatyti apsauginę sieną? Ne, o žaidžiant šį papildytos realybės sportą, tai padaryti galite bet kada, kai užkraunate savo skydą.

Dažasvydis ir lasertagas

Lyginant su dažasvydžiu ar lasertagu, visoms šioms sporto šakoms būdingi šaudymo elementai, o žaidėjų tikslas yra pašalinti priešininkus. Tačiau šis sportas siūlo unikalią patirtį, nes sujungia tikrą judėjimą su virtualia realybe ir prideda aukštesnio lygio dinamiką ir emocinius pojūčius.

Skirtingai nuo dažasvydžio ar lasertago, kur žaidėjai fiziškai šaudo vienas į kitą, HADO naudoja papildytos realybės technologiją ir judesio jutiklius, kad sukurtų virtualią kovos aplinką. Šis naujoviškas fizinio aktyvumo ir virtualios realybės derinys išskiria HADO ir sukuria įdomų bei įtraukiantį sportinį potyrį.

Aerobika ar sporto klubas

Pirmiausia, šis papildytos realybės sportas yra veikla, kuri skatina fizinį aktyvumą ir judėjimą. Panašiai kaip aerobika, HADO reikalauja greito tempo ir intensyvaus judėjimo, pasitelkiant įvairius judesius. Tai padeda pagerinti fizinę ištvermę, koordinaciją ir bendrą sveikatą. Be to, kaip ir sporto klubuose, HADO žaidimai vyksta komandinėje aplinkoje, skatinant bendradarbiavimą, strategiją ir komandinį dvasią.

Antra, kuo ši iš Japonijos atkeliaujanti sporto šaka yra panaši į sporto klubus – bendruomenės jausmas. Dalyvaujant HADO žaidimuose, žmonės susitinka su kitais entuziastais, dalijasi bendra aistra ir kartu džiaugiasi nauja veikla. Tai sukuria bendruomenės jausmą ir galimybę užmegzti naujas pažintis.

Išbandykite HADO

Taigi, šis sportas nėra skirtas tik kompiuterinių žaidimų entuziastams ar tiems, kurie yra įsigilinę į naujausias technologijas. Šis žaidimas nesunkiai įsisavinamas kelių rankos judesių dėka, o tempas yra toks didelis, kad dažnai per keliasdešimt sekundžių trunkantį kėlinį nubėgama mažiausiai 50 metrų, atliekant pačius įvairiausius judesius siekiant išvengti į jus skriejančių energijos kamuolių.

HADO studiją rasite adresu: Vytauto Pociūno g. 8 (Vilnius Outlet III aukšte).

O jei norite daugiau sužinoti apie išskirtinį aktyvaus laisvalaikio žaidimą, sekite mūsų FACEBOOK ir  INSTAGRAM.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: