fbpx

Kviečiame į HADO treniruotes

HADO arena atveria savo erdves ir renkame bendraminčius HADO treniruotėms. Kviečiame vaikus ir suaugusius sportuoti HADO. Nori išbandyti? Registruokis!

Daugiau informacijos el.paštu info@hado.lt arba telefonu +370 666 11299.

Treniruotės vaikams

7 - 10 m .

Kaina: 50 € / mėn.
2 kartai per savaitę

Treniruotės paaugliams

11 - 17 m .

Kaina: 50 € / mėn.
2 kartai per savaitę

Treniruotės suaugusiems

+ 18 m .

Kaina: 50 € / mėn.
2 kartai per savaitę

HADO Sporto Akademija Vilniuje nuo vasario mėn. kviečia mokyklinio amžiaus vaikus ir suaugusius tapti dalimi mūsų HADO bendruomenės. Siūlome grupinius užsiėmimus ir individualias programas visiems norintiems. Prisijunkite prie mūsų!

Tikslas. HADO Sporto Akademija siekia kurti stiprią ir vieningą bendruomenę, kurioje visi gali aktyviai dalyvauti HADO sporto pasaulyje. Mūsų tikslas yra įtraukti tiek jaunesnius, tiek vyresnius žmones ir skatinti technologijų naudojimą aktyviam gyvenimo būdui. Mes siekiame ugdyti atletiškumą, komandinį dvasingumą ir gebėjimą naudoti inovacijas sporte. Mūsų akademija yra vieta, kurioje žmonės gali ugdyti savo įgūdžius, žaisti, mokytis ir augti kartu su HADO sportu.

Misija. Siekiame plėtoti HADO kaip profesionalų sportą, kuris jau sėkmingai veikia daugiau kaip 38 pasaulio šalyse. Mes siekiame skatinti ir skleisti HADO sporto aistrą Lietuvoje ir Baltijos šalyse, organizuoti regioninius ir tarptautinius turnyrus, kurti profesionalias komandas ir siekti aukštų rezultatų ateities technologijų sporte. Mūsų tikslas yra suteikti galimybę visiems norintiems tapti HADO sporto profesionalais ir prisidėti prie šio sparčiai augančio sporto plėtros.

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: