fbpx

Pirmasis oficialus HADO „Naujokų turnyras”

Dalyvavimo sąlygos

Rugsėjo 16 dieną Vilnius Outlet prekybos centre įsikūrusioje HADO Arenoje įvyks ilgai lauktas pirmasis HADO naujokų turnyras. Šiame renginyje visi žaidėjai – naujokai, todėl nei viena komanda neturės didesnio pranašumo, visų jėgos ir galimybės pasiekti pergalę bus lygios!

Renginys nemokamas!

Vieta:  Pociūno g. 8, Vilnius Outlet III aukštas.

Laikas: Rugsėjo 16 d., 10:30 val.

Programa:

  • 10:30 Komandų registracija
  • 11:00 Apmokymai ir treniruotės
  • 12:00 Turnyro pradžia. Grupių etapas
  • 14:00 Turnyro finalas* 
  • 15:00 Apdovanojimai*

*laikas gali skirtis priklausomai nuo komandų kiekio.

Maksimalus komandų skaičius: 16 komandų
Rekomenduojamas turnyro dalyvių amžius nuo 14 m. 

Registracija internetu: Tournify

Pirmajame turnyre dalyvauti galės iki 16 komandų, pirmieji užsiregistravę garantuos sau vietą. Komandą gali sudaryti iki 4 žaidėjų. Rekomenduojamas turnyro dalyvių amžius nuo 14 metų.

Kadangi tai pirmasis naujokų turnyras, kiekviena komanda prieš pirmąjį turnyro žaidimą gaus 30 minučių asmeninį instruktažą. Instruktažo metu komandos nariai bus susipažindinami su pagrindinėmis žaidimo taisyklėmis, jie įgys supratimą apie žaidime naudojamas strategijas ir taktikas, galės užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš HADO arenos instruktorių.

Apdovanojimai

Nugalėtojų komandos ne tik laukia prizai, bet ir milžiniška, bet pakeliama šlovė – tai bus pirmasis Lietuvoje naujokų čempiono titulas Baltijos šalių HADO istorijoje. Šis turnyras žada būti ne tik puikiu išbandymu naujokams, bet ir pradžia intensyviems ir emocingiems HADO turnyrams ateityje.

Kas toliau?

Naujokų turnyrus planuojame organizuoti nuolatos, jų tikslas – suteikti naujoms komandoms supratimą apie HADO sportą, motyvuoti prisijungti prie bendruomenės ir pradėti kelią į profesionalų sportą, surasti treniruočių partnerius.

Visus naujokų turnyrus finalizuos 2023 m. spalio 20-22 dienomis Litexpo parodų rūmuose įvyksiančio Comic Con Baltics metu organizuojamas pirmasis Baltijos šalių HADO turnyras, kuris suteiks galimybę geriausioms komandoms iš viso Baltijos regiono susitikti ir išbandyti savo jėgas. Šiame turnyre pamatysite ir parodomuosius mačus su Anglijos ir Prancūzijos HADO komandomis.

Baltijos šalių HADO turnyre galės dalyvauti ir pirmą kartą žaidžiantys, tačiau tos komandos, kurios turės daugiau patirties, turės ir nepalyginamai didesnį pranašumą. Norintys tapti čempionais privalės treniruotis!

Dalyvauti turnyruose bus verta, nes tos komandos, kurios sudalyvaus daugiau nei 3jose naujokų turnyruose turės galimybę išbandyti jėgas mėgėjų turnyruose, o sužaidusios daugiau nei 10 mėgėjų turnyrų galės kvalifikuotis į PRO turnyrus ir atstovauti Lietuvą tarptautiniuose turnyruose.

Laikas registruotis!

HADO sportas pradeda savo kelionę Baltijos šalyse ir mes, kaip jo pradininkai žadame daugybę puikių azartiškų emocijų, adrenalino ir sveikos sportinės konkurencijos. Jau dabar matome, jog aplink HADO kuriasi draugiška ir vieninga bendruomenė, o ateityje tikime, kad tai taps populiaria sporto šaka turinčia bent po vieną areną kiekviename Lietuvos mieste.

Laikas registruotis, surinkite 3-4 žaidėjų komandą ir PIRMYN! Linkime taiklių hadoukenų HADO naujokų turnyre! HADOOOO FIGHT!

TUrite klausimų? Norite daugiau informacijos? Skambinkite: +370 666 11299

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: