fbpx

Privatumo politika

Apie

Ši privatumo politika apibrėžia MB „Renginio genas” privatumo praktikas ir sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine https://hado.lt, kaip kaupiami ir naudojami Jūsų asmens duomenys.

MB „Renginio genas” užtikrina, kad asmens duomenys tvarkomi teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu, renkami nustatytais ir aiškiai apibrėžtais tikslais bei toliau nėra tvarkomi su tais tikslais nesuderinamu būdu.

Svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šią privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydamiesi mūsų interneto svetainėje, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome svetainėje nesilankyti, nesinaudoti jos turiniu ir mūsų paslaugomis.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

KAIP IR KOKIUS DUOMENIS RENKAME

Vieni duomenys renkami automatiškai, kai lankotės mūsų svetainėje (slapukų ir panašių technologijų pagalba), kiti – Jums pateikiant asmeninius duomenis tiesiogiai, kai perkate mūsų produkciją internete, registruojatės į pamokas ir kitus renginius, ar siunčiate mums užklausas. Priklausomai nuo naudojimo paskirties ir tik esant būtinybei mes renkame šiuos lankytojų ir klientų asmens duomenis: vardą ir pavardę, telefono numerį, e-paštą, IP adresą, informaciją apie svetainės apsilankymus, statistinius bei analitinius srautų duomenis.

KODĖL RENKAME DUOMENIS

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

Siekdami teikti Jums mūsų paslaugas (užsakymų ir užklausų vykdymą, dalyvavimą žaidimuose ir kt.);
suteikdami galimybę naudotis svetainės informacinėmis funkcijomis;
siekdami užtikrinti svetainės funkcionalumą bei optimizavimą;
siekdami sekti ir gerinti mūsų svetainės bei socialinių tinklų paskyrų veikimą;
siekdami formuoti ir parinkti Jums tinkamą reklamą.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Asmens duomenis mes saugome ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas: asmens duomenys kokybiško paslaugų teikimo, duomenų analizės tikslais saugomi 3 (trejus) metus nuo paskutinio apsilankymo dienos; tiesioginės rinkodaros tikslu gauti duomenys saugomi 3 (trejus) metus nuo paskutinio apsilankymo dienos; klientų užklausų administravimo tikslu asmens duomenys saugomi 1 (vienus) metus nuo asmens duomenų gavimo dienos; sąskaitų išrašymo asmens duomenys saugomi pagal teisės aktų reikalavimus, taikomus buhalterinei apskaitai.

DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS

Įsipareigojame neatskleisti tvarkomų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

  • jei turime Jūsų sutikimą asmens duomenų atskleidimui;
  • kai toks atskleidimas yra būtinas duomenų tvarkytojams, teikiantiems buhalterines, interneto sistemų aptarnavimo, mokėjimo ir kitas paslaugas;
  • kai toks atskleidimas yra būtinas vykdant teisės aktų numatytas prievoles

IŠORINĖS NUORODOS

Mūsų svetainėje gali būti pateikta nuorodų į išorines svetaines. Tos svetainės ir per jas pasiekiamos paslaugos turi savo atskirą privatumo politiką ir mes neprisiimame jokios atsakomybės už tose svetainėse renkamus asmens duomenis. Peržiūrėkite kitų svetainių privatumo politikas prieš pateikdami asmens duomenis ar naudodamiesi bet kokiomis jų paslaugomis.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę:

  • susipažinti su apie Jus surinktais asmens duomenimis;reikalauti, jog būtų ištaisyti su Jumis susiję asmens duomenys;
  • reikalauti ištrinti duomenis;
  • apriboti asmens duomenų tvarkymą;
  • į duomenų perkeliamumą;
    nesutikti su asmens duomenų tvarkymu;
  • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (A. Juozapavičiaus g. 6, LT-09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, el. p. ada@ada.lt).

SLAPUKAI

Slapukai (angl. Cookies) – maži tekstiniai dokumentai, turintys unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterį ar kitą įrenginį, kad tinklalapio administratoriai galėtų atskirti lankytojų kompiuterį ir matyti jų veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja Jūsų naršyklę kiekvieną kartą Jums apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės Jūsų informacijos (tokios kaip vardas ar adresas). Slapukų visada galima atsisakyti ar juos net išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Naudojant slapukus tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, kad kitas apsilankymas būtų paprastesnis, o pati svetainė – naudingesnė. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti galite pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti, priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite:

http://AllAboutCookies.org
http://google.com/privacy_ads.html
Išjungus būtinuosius slapukus, gali sulėtėti naršymo internete sparta, būti apribotas tam tikrų svetainės funkcijų veikimas ar net blokuota prieiga prie svetainės.

PAKEITIMAI IR KONTAKTAI

Ši privatumo politika yra nuolat peržiūrima ir esant poreikiui atnaujinama. Su mumis galite susisiekti info [eta] hado.lt

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: