fbpx

Naudojimosi puslapiu sąlygos

NAUDOJIMASIS INTERNETO SVETAINE

Šioje Interneto svetainėje yra nuorodos į kitas svetaines, kurios nėra valdomos MB „Renginio genas” Todėl mes nesame atsakingi už tokių svetainių turinį.

Tam, kad gautų Jūsų mokėjimus MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt svetainę naudojasi trečių šalių paslaugomis. Šios šalys, kurios nėra susijusios su MB „Renginio genas”, vadovaujasi savo pačių taisyklėmis bei sąlygomis. Mes jokiais atvejais nesame atsakingi už šių trečiųjų šalių rodomą turinį ar teikiamas paslaugas.

Tuo atveju jeigu Jūs lankotės kitoje internetinio apsipirkimo svetainėje, kurioje mes esame nurodyti kaip pardavėjas ir, galiausiai, Jūs naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis, Jūs turite vadovautis šiomis Taisyklėmis, nebent kitaip yra nustatyta naudojamos internetinio apsipirkimo svetainės sąlygose.

MB „Renginio genas” administruojanti svetainę www.hado.lt jokiais atvejais nėra atsakinga už bet kokią žalą ar nuostolius, susijusius su trečiųjų šalių teikiamomis paslaugomis, nesvarbu, ar tai mokėjimo, pristatymo, platinimo ar bet kokios kitos paslaugos atliekamos trečiųjų asmenų. Todėl mes labai rekomenduojame ir reikalaujame, kad Jūs atidžiai perskaitytumėte visas taisykles bei sąlygas, kurias nustato trečiosios šalys, ir jomis vadovautis.

Bet kokios pretenzijos, skundai, klausimai, pastebėjimai ar kaltinimai, susiję su trečiųjų šalių paslaugomis, veikimu ar neveikimu, turi būti adresuojami tiesiogiai tik šioms trečiosioms šalims ir jokiais atvejais ne hado.lt.

PASLAUGŲ PRIEINAMUMAS

Nepaisant to, jog MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt siekia, kad Interneto svetainė būtų prieinama 24 valandas per parą,  MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt negali būti atsakingais, jeigu Interneto svetainė yra neprieinama kuriuo nors metu ir dėl bet kokios priežasties, laiko tarpu ar iš kurios nors jurisdikcijos.

INFORMACIJA APIE VARTOTOJĄ

Asmens duomenų tvarkymas bei slapukų patalpinimas yra reguliuojamas MB „Renginio genas” administruojamoje svetainėje www.hado.lt nurodytomis privatumo politikos nuostatomis.

Vykdydami rezervacijos procesą Interneto svetainėje, Jūs privalote MB „Renginio genas” pateikti būtiną atsiskaitymo informaciją. Už šios informacijos teisingumą ir tikslumą esate atsakingi tik Jūs.

ATSAKOMYBĖ

MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt dės pagrįstas pastangas tam, kad Interneto svetainėje pateiktas turinys būtų tikslus bei aktualus. Tačiau MB „Renginio genas” negali būti atsakingi prieš Jus ar bet kokį trečiąjį asmenį už bet kokio dydžio ar pobūdžio Jūsų arba trečiųjų šalių žalą ar nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, tiesioginę ar netiesioginę bei turtinę ar neturtinę žalą arba nuostolius, susijusią deliktinę ar sutartinę atsakomybę, negautas pajamas ar pelną, netesybas (baudą, delspinigius), taip pat nuostolius bet kokiu būdu susijusius su normalios verslo veiklos sutrikdymu.

MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt negali būti laikoma atsakinga už kitų svetainių nuorodų ar turinio, nukreipto į Interneto svetainę, padarytą žalą ar nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, susijusius su kompiuteriniais virusais, kurie gali užkrėsti įrenginį, programinę įrangą, duomenis ar kitą nuosavybę. hado.lt taip pat nėra atsakinga už Jūsų naudojimąsi Interneto svetaine, naršymą joje ar bet kokios informacijos ar duomenų atsisiuntimą iš Interneto svetainės.

Interneto svetainėje priimtos informacijos Jūs neturėtumėte priimti tiesiogiai ar pažodžiui, neatsižvelgiant į kontekstą, pateikiamas sąlygas bei aprašymus. Didžiausia teisės aktų leidžiama apimtimi hado.lt apsiriboja visą atsakomybę dėl suteikiamų garantijų ar sąlygų, susijusių su šios Interneto svetainės veikla.

Tuo atveju, jeigu MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt atsakomybė yra nustatyta įstatymų ir neapribota šiose Taisyklėse, MB „Renginio genas” gali būti laikomais atsakingais tik tuo atveju, jeigu klientas pirko paslaugas iš www.hado.lt svetainės. Šios Taisyklės ar bet kokios MB „Renginio genas” suteikiamos garantijos negalioja, jeigu paslaugos buvo pirktos per distributorių ar bet kokį kitą asmenį.

PIRKIMAS

MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt siūlomas paslaugas Jūs galite pirkti tik savo vardu, naudojantis savo paskyromis ir prisiimant už tai atsakomybę. Jūsų pateiktas užsakymas turi būti pateikiamas per www.hado.lt svetainę. Nuo to momento, kai gaunate užsakymo patvirtinimą el. paštu, Jūsų užsakymas negali būti atšauktas, išskyrus atvejus, kai dėl atšaukimo susitariama su MB „Renginio genas” astovu.

MOKĖJIMAI

MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt  neteikia finansinių, mokėjimo, pinigų pervedimo ir / ar su tuo susijusių paslaugų, todėl kiekvieną kartą, kai Jūs atliekate mokėjimą per www.hado.lt svetainę Jūs naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis. MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt negali būti laikomi atsakingais dėl bet kokių trečiųjų asmenų paslaugų, įskaitant, bet neapsiribojant, šiose Taisyklėse nurodytas paslaugas.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Bet koks turinys paskelbtas Interneto svetainėje www.hado.lt yra ginamos autorių ar kitomis intelektinės nuosavybės teisėmis. Jūs negalite šio turinio naudoti komerciniais tikslais ar bet kokiais kitais tikslais.

MOKESTINĖS NUOSTATOS

MB „Renginio genas” administruojanti www.hado.lt  savo veikloje remsis ta finansine informacija, kurią pateiksite Jūs. 

TAIKOMA TEISĖ IR JURISDIKCIJA

Bet koks ginčas susijęs su MB „Renginio genas” ar Interneto svetaine www.hado.lt yra sprendžiamas derybų būdu.

Nepavykus išspręsti ginčo aukščiau nurodytu būdu, jis turi būti sprendžiamas naudojantis Europos Komisijos prižiūrima Elektronine ginčų sprendimo sistema.

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: