fbpx

Papildytos realybės žaidimo HADO strategijos – gynyba

HADO gynyba: svarbiausia Jūsų galvos padėtis!

Geriausia gynyba šiame papildytos realybės žaidime – tai aktyvus judėjimas ir bandymas išvengti energijos kamuolio skrendančio iš priešininkų aikštelės pusės. Kaip išmokti efektyviai apsiginti ir išvengti energijos kamuolių? Reikia suprasti, kad Jūsų gyvybės skydeliai seka ne jūsų kūno ar rankų judesius, o jūsų galvos padėtį. Todėl judėti reikia taip, kad keistųsi jūsų galvos padėtis – atsitūpti, judėti į šonus, pasilenkti, pašokti ar net atsigulti.

Regeneracijos laikas papildytos realybės žaidime HADO

Žaidėjas, kuriam aktyvios pramogos metu nepavyko apsiginti ar išvengti priešininko energijos kamuolių ir jo visi gyvybės skydeliai buvo sunaikinti yra laikinai sustabdomas nuo žaidimo. Pauzė trunka vos 3 sekundes t.y. iki kol jo gyvybių skydeliai regeneruoja. Kol regeneruosis gynybos skydeliai, rekomenduojame šias svarbias kelias sekundes išnaudoti efektyviai: pailsėkite ir grįžkite į žaidimą su daugiau energijos!

Papildytos realybės žaidimas su skydais

Norėdami apsiginti nuo priešininkų energijos kamuolių Jūs galite pastatyti skydą. Už jūsų pastatyto skydo galite pasislėpti ne tik patys, bet ir kiti jūsų komandos nariai. Norėdami pastatyti skydą, pradžioje privalote užkrauti skydo energiją. Tą padaryti galite nuleisdami ranką į apačią, ekrane matysite kaip žaliai pažymėta skydo energija yra užsikraunama. Užpildžius skydo laukelį pilnai, rankos mostu iš apačios į viršų jūs pastatysite skydą. Papildytos realybės žaidimas suteikia galimybę skydą naudoti ne tik gynybai, bet ir puolimui – jų energijos kamuolių šūviai keliaus pro skydą nesustabdyti. Skydo stiprumą jūs pasirenkate žaidimo pradžioje nustatydami savo žaidėjo savybes.

Jei domitės aktyviu laisvalaikiu Vilniuje ir norite patirti smagius iššūkius, nieko nelaukite ir išbandykite šį papildytos realybės žaidimą. Suburkite savo komandą, pakvieskite į kovą kitus ir nieko nelaukdami rezervuokite laiką HADO žaidimų aikštelėje jau dabar!

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: