fbpx

HADO – kas tai?

Džiaugiamės, kad domitės HADO, tai pasaulyje pirmasis papildytosios realybės sporto žaidimas! Mūsų džiaugsmas dar didesnis, nes HADO jau yra Lietuvoje ir tikimės, kad tapsite vienais iš pirmųjų šios aktyvios pramogos bandytojų Baltijos šalyse.

HADO yra greitas ir koordinacijos reikalaujantis fizinis e-sporto žaidimas, kuris derina tradicinės sporto šakos fiziškumą su pažangiausiomis technologijomis. Žaidžiant HADO, naudosite judesio jutiklius ir papildytą realybę, kovosite su kitais žaidėjais realiuoju laiku, galėsite šaudyti virtualiais energijos kamuoliais ir statyti galingus skydus – visa tai atliksite tik savo kūno judesiais.

Papildyta realybė HADO

Kaip atsirado papildytos realybės žaidimas HADO?

HADO gimė iš Hiroshi Fukuda, „Meleap Inc.” įkūrėjo ir generalinio direktoriaus, svajonės mesti hadokeną – energijos kamuolį. Jis visą vaikystę matė kaip mėgstamuose komiksuose ir animaciniuose serialuose tai darė jo mylimi herojai . Ši aistra ir noras karštai degė jo viduje, kol 2014 metais gimė HADO fizinio e-sporto idėja. Dėl jo pastangų žaidėjai šiandien gali jaustis tikrais superherojais, mėtydami galingus energijos kamuolius ir statydami nepramušamus skydus.

Pagrindinės HADO žaidimo taisyklės:

Papildytos realybės žaidimas vyksta arenos teritorijoje, kurioje jūs aiškiai matysite nubrėžtas aikštelės ribas. Išėjus už jų negalėsite atlikti jokių veiksmų, o tai padarys jus lengvu taikiniu priešininkams.

Šios aktyvios pramogos metu metu negalėsite nusiimti akinių ir ant rankos esančio sensoriaus, jeigu taip padarysite – papildyta realybė išnyks ir negalėsite atlikti jokių veiksmų. Mes garantuojame, kad jūsų komanda po tokio žaidimo nebus dėkinga.

Žaidžiama kėlinius po 80 sekundžių. Interaktyvų ir fizinį e-sporto žaidimą laimi komanda sunaikinusi daugiausia priešininkų gyvybės skydelių. Jeigu per 80s turėsite vienodai taškų bus pridedamas pratęsimas – 10s žaidimo laikas, kurio metu žaidžiama iki pirmojo taško.

Daugiau apie HADO žaidimo subtilybes skaitykite ČIA.

Kaip žaidime gaunami taškai:

Žaidėjai šauna energijos kamuolius naudodami ant rankos uždėtais sensoriais. Taikytis reikia į ant priešininko matomą gyvybinį skydą sudarytą iš keturių mažesnių gyvybės skydelių. Sudaužius visus keturis gyvybės skydelius gaunamas vienas taškas. Šis gyvybių skydas atsistato į pradinę būklę per 3 sekundes, tą laiką žaidėjas būna neaktyvus. Vienas taiklus, į centrą pataikytas energijos kamuolys gali iškarto sunaikinti visus keturis  gyvybės skydelius.

Daugiau informacijos apie šios aktyvios pramogos žaidimo taisykles rasite paspaudę ant šios nuorodos: TAISYKLĖS.

HADO - aktyvus laisvalaikis Vilniuje

Aktyvus laisvalaikis Vilniuje nuo šiol dar unikalesnis!

Jei esate technologijų gerbėjas, nenustygstate vietoje ir mėgstate aktyvų laisvalaikį Vilniuje, nieko nelaukite ir rezervuokite laiką HADO žaidimų aikštelėje! Papildyta realybė laukia Jūsų!

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: