fbpx

HADO: deriname papildytos realybės technologiją ir fizinį aktyvumą

Svarstote, kaip įdomiai, linksmai ir aktyviai praleisti laiką su šeima arba draugais? Jau pabodo važinėjimas dviračiu, riedučiais ar kitos klasikinės sporto šakos? Jei ieškote naujų, fizinį aktyvumą skatinančių veiklų, išbandykite papildytos realybės sportą.

Sparčiai tobulėjant technologijoms, papildytos realybės žaidimai tampa vis populiaresniu aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdu tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje. Tad, jei norite išmėginti kažką naujo ir įdomaus, kviečiame susipažinti su pirmuoju fizinį aktyvumą skatinančiu e-sporto žaidimu pasaulyje – HADO

Fizinis aktyvumas neturi būti nuobodus

Ko gero kiekvienas žino, jog reguliarus fizinis aktyvumas padeda gerinti sveikatą, palaikyti dailias kūno linijas bei palaikyti gerą nuotaiką. Nepaisant to, statistika skelbia, jog niekada nesportuoja ir nesimankština net 51 proc. lietuvių.

Įdomu, kas lemia šias priežastis? Europos Komisijos užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, fizinis pasyvumas dažniausiai randasi dėl dviejų priežasčių – laiko stokos ir motyvacijos trūkumo. Anot respondentų, klasikinėse treniruotėse įprastai yra atliekami monotoniški veiksmai, dėl kurių kyla nuobodulys, dingsta motyvacija, o treniruotės netampa kasdieniu įpročiu.

Visgi, šiandien sportas nebeprivalo būti monotoniškas ir neįdomus. Dėka pažangių technologijų, tokių kaip virtuali arba papildyta realybė, sportines veiklas galima paversti įdomiu žaidimu, kuris įtraukia tiek vaikus, tiek suaugusius.

Virtualios realybės žaidimai ar papildytos realybės žaidimai?

Kalbat apie virtualios ir papildytos realybės žaidimus, būtent virtualios realybės žaidimai dažniau įvardijami kaip naujasis aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Visgi, tiriant virtualios realybės žaidimų rinką, nustatyta, jog vos 15 proc. šios kategorijos žaidimų pagal sudeginamų kalorijų kiekį gali būti priskiriami prie vidutinių arba intensyvių treniruočių. Tyrėjai teigia, kad dėl masyvių ir sunkių virtualios realybės akinių kol kas tik menka dalis šių žaidimų gali būti pritaikomi aktyvioms sportinėms veikloms.

Tuo tarpu, papildytos realybės žaidimuose naudojama paprastesnė ir lengvesnė įranga, kuri žaidžiantįjį nukelia ne į kitą realybę, o papildo aplinką virtualia informacija. Atitinkamai, žaidėjui tampa lengviau orientuotis erdvėje, jis gali greičiau ir koordinuočiau judėti. Dėl šios priežasties papildytos realybės žaidimai greitai skinasi kelią sportinių žaidimų rinkoje ir tampa veikla, kuri aktyviai leisti laiką priverčia net pačius pasyviausius.

HADO – modernus, fizinį aktyvumą skatinantis žaidimas

Interaktyvus, papildytos realybės žaidimas HADO skirtas visiems, norintiems aktyviai ir smagiai praleisti laiką. Komandose iki 3 asmenų žaidžiamas žaidimas išjudina kiekvieną – per 80 sekundžių trunkantį raundą žaidėjai juda po visą aikštelę, o naudodami rankų mostus svaido energijos rutulius bei stato apsauginius skydus.

Tiesa, HADO taip pat reikalauja ir strateginio mąstymo, kadangi prasidedant raundui kiekviena komanda turi sukurti žaidimo strategiją, skirdama tam tikrą taškų skaičių kiekvienam žaidimo elementui – rutulio greičiui, kamuolio skalei, įkrovimo greičiui bei skydų skaičiui.

Šis Japonijoje sukurtas ir jau 36 šalyse išpopuliarėjęs žaidimas sudomina ir įtraukia tiek aktyvių pramogų gerbėjus, tiek manančius, jog sportas negali būti įdomus.

Išbandykite papildytos realybės žaidimą – HADO!

Norite mėgautis aktyviu laisvalaikiu, tačiau nenuobodžiauti sporto salėje? Rezervuokite laiką ir išbandykite modernų, papildytos realybės žaidimą – HADO!

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: