fbpx

HADO: 5 dalykai kuriuos privalote žinoti pasinerdami į šį papildytos realybės sportą

Papildytos realybės sportas HADO – naujas ir inovatyvus laisvalaikio praleidimo būdas, kuriame fizinis aktyvumas yra garantuojamas. Vis daugiau žmonių susidomėjimo sulaukiantį papildytos realybės sportą galite išbandyti jau ir Lietuvoje. Tačiau ką reikėtų žinoti prieš pasineriant į šią pramogą?

Pasiruoškite fiziniam aktyvumui!

HADO – sporto ir žaidimo junginys, kuris yra derinamas pasinaudojant papildytos realybės technologijomis. Žaidimo rinkinį sudaro specialūs belaidžiai papildytos realybės akiniai bei apyrankės, kurie leis aikštelėje be jokių suvaržymų kovoti prieš varžovų komandą, mėtyti energijos kamuolius bei valdyti skydus žaidimo aikštelėje.

Tačiau išgirdę žodį technologijos, nesuklyskite ir negalvokite, kad jums neteks gerai paprakaituoti. Fizinis aktyvumas tikrai garantuojamas. Nors vienas etapas trunka 80 sekundžių, pasiruoškite per šį laiko tarpą nubėgti daugiau nei 80-ies metrų atstumą ir tai pakartoti net 3 kartus, todėl prieš išbandant šį papildytos realybės sportą, rekomenduojame pasirūpinti tinkama sportine apranga bei avalyne.

Papildytos realybės sportas HADO – puikus laisvalaikio praleidimo būdas

Nuo 2014 metų HADO žaidimas išpopuliarėjo net 36 skirtingose šalyse. Tai pirmasis tokio koncepto papildytos realybės sportas pasaulyje, kuris ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir gerina asmenų reakciją bei koordinaciją.

Šį žaidimą gali išbandyti visi norintys – tiek patys mažiausi žaidėjai, tiek jų tėveliai ar net seneliais. Būtent todėl HADO žaidimas tampa daugelio rutina rutina – žaidėjai į papildytos realybės žaidimo aikštelę sugrįžta ne vieną ar du kartus, gerina žaidimo strategiją, taiklumo ir lankstumo įgūdžius.

Patirkite virtualios realybės elementus

Nors virtualios realybės (VR) technologijos sparčiai patobulėjo, buvo pastebėta, jog daugelius žmonių susiduria su opia problema – virtualios realybės liga (angl. virtual reality sickness/simulator sicness).

Ši liga atsiranda dėl jutiminio konflikto tarp to, ką mato akys ir kaip tai interpretuoja smegenys, ir to, ką daro kūnas. „VR Heaven“ atlikto tyrimo metu, net 57,8 % respondentų bent kartą patyrė VR judesio ligą bei pajuto tokius simptomus kaip: pykinimas, galvos skausmas bei svaigimas ir kt.

Jei turite judesio ligą, tačiau norite pajusti virtualios realybės elementus, tam puikiai tiks papildytos realybės žaidimas HADO. Tai tikrai neįtikėtina patirtis, kuomet įprastas vaizdas užsidėjus akinius pasipildo skaitmeniniais elementais: garsais, vaizdais ir t.t.

Papildytos realybės sportas - sporto ateitis

Ar kada pagalvojote, kad sporto ir žaidimo derinys gali pradėti versti sporto pasaulį aukštyn kojom? Nepriklausomai nuo amžiaus, gebėjimų ar patirties, papildytos realybės sportą – HADO gali išbandyti visi. Būtent dėl šios priežasties vis daugiau žmonių renkasi šį papildytos realybės sportą ne tik kaip trumpą laisvalaikio praleidimo būdą, bet ir kaip sporto šaką t.y. organizuoja treniruotes ar net tarptautinius turnyrus: HADO European Cup, HADO Benelux Cup ir kt.

Po kiekvieno užsiėmimo HADO suteikia galimybę analizuoti savo statistiką. Kartu su komandos nariais galėsite aptarti kiekvieno indėlį: įveiktą atstumą, taiklius šūvius, gynybą bei kitus. Tai padės jums kurti naujas strategijas bei bėgant laikui įvaldyti naujus įgūdžius.

Praleiskite laisvalaikį aktyviai

Ieškote naujų bei fizinį aktyvumą skatinančių pramogų Vilniuje? Išbandykite papildytos realybės žaidimą – HADO! Rezervuokite laiką jau dabar ir išbandykite fizinį aktyvumą skatinantį sportą pirmieji.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kitos naujienos

Ieškote unikalios pramogos savo renginiui ar šventei?

Rašykite mums el. paštu info@hado.lt,
skambinkite +370 666 11299
Rezervuokite žaidimą spausdami ant nuorodos apačioje:

Registruokitės ir išbandykite HADO pirmieji Lietuvoje: